PullmanErmator
Kontakt
hose

PullmanErmator Norge

Prof. Birkelands vei 24C
inngang C1
1081 OSLO
Tel:
22 30 18 02
Email: info@pullman-ermator.se


VI VIL GJERNE HA
KONTAKT MED DEG!

Til forskjell fra mange moderne nettbaserte selskap som bare kan kontaktes via e-post, vil vi i PullmanErmator gjerne snakke direkte med våre kunder og leverandører. Det krever litt flere ansatte, men vi tror at vår høye kvalitet blant annet skyldes den kontakten vi har med våre forretningspartnere. Så du er hjertelig velkommen til å ringe På denne siden finner du noen av våre aller viktigste medarbeidere når det gjelder kundekontakt. Selvfølgelig kan du også nå oss på e-post, og du finner også mye informasjon her på hjemmesiden.
Vi snakkes!

Bestillingsstøtte
Anki Dahlgren

Anki Dahlman

Ordersupport

Telefon:
22301802

Email:
anki@pullman-ermator.se

Adam Hedman

Adam Hedman

Ordersupport

Telefon:
22301802

Email:
adam.hedman@pullman-ermator.se

Mobile støvsugere, luftrensere og våtsugere
Stefan Bergsten

Stefan Bergsten

Salgssjef Norden

Telefon:
+46 240-66 09 86

Email:
stefan.bergsten@pullman-ermator.se

Jan-Åge Rasch

Jan-Åge Rasch

Selgere

Telefon:
90 70 79 09

Email:
jan-age.rasch@pullman-ermator.se

Stasjonære anlegg


Roberto Granberg

Roberto Granberg

Selgere/teknisk support

Telefon:
+46 240-66 09 75

Email:
roberto.granberg@pullman-ermator.se

Service
John Malm

John Malm

Servicetekniker

Telefon:
+46 240-66 09 64

Email:
service@pullman-ermator.se

Marked
Ann-Marie Karlsson

Ann-Marie Ståbi

Markedsassistent

Telefon:
22301802

Email:
ann-marie@pullman-ermator.se

 

 

 

 

 

Nyheter Företaget Vår filosofi Kontakt Återförsäljare Bildbank