Bildbank
hose

PullmanErmator AB

Industrivägen 10

S-777 34 Smedjebacken

Sverige
Tel: +45 7020 28 01

Fax: +46 240 66 30 60


VI VIL GERNE HAVE
KONTAKT TIL DIG!

Til forskel fra mange moderne internetvirksomheder, som man kun kan kontakte via e-mail, vil vi hos PullmanErmator gerne tale direkte med vores kunder og leverandører. Det kræver flere medarbejdere, men vi tror, at en del af vores høje kvalitet afhænger af kontakten med vores samarbejdspartnere. Så du er velkomment til at ringe. På denne side finder du nogle af vores allervigtigste medarbejdere, når det drejer sig om kundekontakt. Selvfølgelig kan du også kontakte os via e-mail, og mange oplysninger finder du her på hjemmesiden.
Vi tales ved!

Ordresupport
Anki Dahlgren

Anki Dahlman

Ordresupport

Telefon:
70202801

Email:
anki@pullman-ermator.se

Adam Hedman

Adam Hedman

Ordresupport

Telefon:
70202801

Email:
adam.hedman@pullman-ermator.se

Mobile støvsugere, luftrensere og vårsugere
Stefan Bergsten

Stefan Bergsten

Salgschef

Telefon:
+46 240-66 09 86

Email:
stefan.bergsten@pullman-ermator.se

-

Uffe Wagner

Sælger Sjælland, Fyn

Telefon:
61697244

Email:

uw@pullman-ermator.se

ole ejstrud

Ole Ejstrud

Sælger Jylland

Telefon:
60142802 

Email:

ole.ejstrud@pullman-ermator.dk

Centralsuganlæg
Roberto Granberg

Roberto Granberg

Sælger/teknisk support

Telefon:
+46 240-66 09 75

Email:
roberto.granberg@pullman-ermator.se

Service

John Malm

Servicetekniker

Telefon:
+46 240-66 09 64

Email:
service@pullman-ermator.se

Marketing
Ann-Marie Karlsson

Ann-Marie Ståbi

Marketingassistent

Telefon:
70202801

Email:
ann-marie@pullman-ermator.se

 

 

 

 

 

 


Vår filosofi Nyheter Företaget Återförsäljare Kontakt
Bildbank